Balík ako spolujazdec?

Určite to poznáš. Prezeráš si online bazár, či Marketplace a narazíš na ten dokonalý kúsok, ktorý je však ďaleko a ty nevieš ako by sa mohol dostať až k tebe. Spolu s TITORI meníme spôsob, akým sa prepravujú balíky, a otázka znie: Prečo by spolujazdcom nemohol byť aj balík?

TITORI prináša inovatívne riešenie pre tvoje prepravové potreby. S našou novou službou prepravy balíkov môžeš jednoducho a efektívne zariadiť doručenie balíka tam, kam potrebuješ. Odpadajú dlhé čakacie doby na kuriérov, nepretržité sledovanie doručenia a stres z toho, či balík vôbec dorazí na čas.

Ako to funguje? Je to jednoduché. Stačí sa pripojiť na našu aplikáciu, kde zadáš informácie o svojom balíku. Následne označíš, že ide o prepravu balíka, vyplníš relevantné údaje a naše algoritmy nájdu vhodného vodiča TITORI, ktorý ti pomôže doručiť balík na tvoju požadovanú adresu.

Všetko je na dohode medzi tebou a vodičom TITORI. Ak máš voľné miesto vo svojom aute a si pripravený pomôcť iným, môžeš sa stať vodičom prepravy balíka a zároveň si vylepšiť svoj rozpočet. Nejde len o prepravu balíkov, ide o budovanie komunity, v ktorej si ľudia navzájom pomáhajú a prispievajú k znižovaniu našej uhlíkovej stopy.

S TITORI môžeš jednoducho a efektívne prepraviť balík ako spolujazdec. Je to nový spôsob dopravy, ktorý prináša výhody pre všetkých zainteresovaných. Tak prečo nevyužiť túto inovatívnu službu už dnes a začať meniť spôsob, akým sa balíky prepravujú?

Dovoľ nám zmeniť tvoj pohľad na prepravu balíkov. S TITORI je to jednoduché, rýchle a ekologické. Príď a vyskúšaj to ešte dnes.

Zdieľaj článok

Podobné články

2 min čítania
2 min čítania