Prečo je TITORI najefektívnejšia aplikácia na trhu?

Je to preto, že sa sústredíme na vašu potrebu pohodlného a udržateľného spôsobu cestovania. Naša platforma sa zameriava na poskytnutie pohodlného a udržateľného spôsobu cestovania. S TITORI máte prístup k rôznym možnostiam plánovania a realizácie jazdy maximálne efektívnym spôsobom.

Na úvodnej obrazovke aplikácie môžete vytvoriť jazdu rôznymi spôsobmi. Plánovaná jazda je skvelá pre dlhšie vzdialenosti alebo cesty do iných miest. Opakujúca sa jazda umožňuje nastaviť si pravidelné cesty na niekoľko dní dopredu, skvelé pre denné dojazdy do práce. Okamžitá jazda vám zasa pomôže nájsť spolujazdca na poslednú chvíľu, zatiaľ čo jazda v okolí je ideálna pre mestské prepravy a nahrádza bežné taxi služby.

Pri každej jazde stačí vyplniť základné informácie ako adresa, dátum a čas. Aplikácia navrhne cenu za jazdu, ale rozhodnutie je na vás. Po nájdení zhody môžete kontaktovať cestujúceho a spoločne sa dohodnúť na jazde.

 

Ako vlastne funguje TITORI?

TITORI disponuje unikátnym algoritmom, ktorý dokáže nájsť zhodu medzi užívateľmi priamo na ceste. To znamená, že ak niekto cestuje z Košíc do Bratislavy, aplikácia ponúkne ľudí cestujúcich z iných miest na tej istej trase a tak vyhľadá napríklad užívateľa cestujúceho zo Žiliny do Bratislavy. Náš algoritmus v spolupráci s Google Maps zabezpečuje vždy aktuálne trasy, preto vieme ponúknuť informácie, ako vzdialenosť, odhadované časy a vytvoriť užívateľovi itinerár jeho jazdy, následne majú cestujúci presnejšie informácie o tom kedy ich vodič vyzdvihne. Zároveň ho vidia naživo na mape, podľa aktuálnej GPS polohy, takže sa môžu v pohodlí domova nachystať na jazdu a nemusia čakať niekde vonku kedy vodič príde. Náš algoritmus navyše stále vyhľadáve možné zhody a snaží sa spojiť užívateľov, takže sa nestane, že ich inzerát zapadne prachom ako niekde vo FB skupine.

Okrem zdieľaných jázd aplikácia TITORI umožňuje aj prepravu balíkov a tak si môžete vybrať, či cestujete s ľudmi, alebo radšej preveziete balík.

Po ukončení jazdy je dôležité zanechať hodnotenie, ktoré pomôže ostatným užívateľom vybrať si spoľahlivých spolujazdcov.

S TITORI nie je cestovanie len o presune z bodu A do bodu B, je to skúsenosť zdieľaných ciest, nových zoznámení a šetrného prístupu k životnému prostrediu.

Sme TITORI a naša cesta je zdieľanie, pridajte sa k nám ešte dnes.

Zdieľaj článok

Podobné články

2 min čítania
2 min čítania
2 min čítania